Yol Yardım Hizmeti
Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Global Oto Servis Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 0532 573 7240 Yol Yardım Hattı’nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın servisimize çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti
Global Oto Servis’in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır

Hızlı Servis (Pit Stop)
Toplam işçilik süresi bir saati geçmeyen işlemleriniz için, aracınıza atölyemizin ayrı bir bölümünde hızlı servis hizmeti verilmektedir. Sadece belirli işlemleri kapsayan bu hizmetimiz için randevu almanız gerekmez ve böylece araç kabul ve teslimat gibi rutin servis süreçleriyle vakit kaybetmezsiniz.

 

Araç Kaplama
Kusursuz işçilik ve Global Oto Servis’e özel tekniklerle uygulanan araç kaplama hizmeti, aracın belli bir parçasında ya da dış yüzeyinin tamamında uygulanan ve geri alınabilir renk değişim uygulamalarını kapsamaktadır. Kaplama yapılmış aracınız, hava ve dış koşullar sebebiyle oluşabilecek pek çok zarardan korunur ve boyası ilk günkü ışıltısını uzun süre korur.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri
Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.